Ohjaajat

CampusSportin ohjaajat keväällä 2018

Anna Lilja

Toiminnallinen venyttely

Anna Mykrä

Bike Basic, Circuit, HIIT syke 30, Pumppi

Anna Tolppa

Latin Fiesta, Parisalsa

Anni Rantala

DanceFit, Kuntonyrkkeily

Eero Oinonen

Futsal alkeet

Ella Poutiainen

Hatha Yoga, Hatha Flow

Essi Silvonen

CrossTraining, Kahvakuula, Kahvakuula tekniikka, Uintitekniikka, Kuntosaliohjaus

Eva-Greta Snäll

Barre Fusion, FitYoga, Mage-lår-rumpa

Hanna Heinonen

Fascial, Zumba®

Hanna Pihlajamaa

Kehonhuolto, Vesijumppa henkilökunta

Henna Lahti

Bike Basic, Bike Advanced

Iina Toukonen

Niska-selkä henkilökunta, Ryhtiä rankaan henkilökunta

Iiris Mäntymaa

Bike Basic, Pumppi, IntervalliBody

Iiro Pitkänen

Kuntosaliohjaus

Iisa Niemi

Aikuisbaletti alkeet, Aikuisbaletti alkeisjatko

Jaakko Lehto

Jani Tarvainen

Aikido

Jari Karppinen

Bodyweight Training, Venyttely

Jarkko Mäkinen

HIIT voima, Taekwondo, Just Kick, Kuntosaliohjaus

Jarmo Sukoinen

Karate alkeet, Karate jatko

Jeremy Palmer

Johanna Talvensaari

Pumppi, Bike Iisi, Upper Body Workout, RVP

Jori Laakso

Voimajooga alkeet, Voimajooga jatko

Juulia Niemi

Show Burlesque

Kaisa Aho

Body, Niska-selkä, Core

Kari Kajuutti

Lentopallo alkeet

Kreetta Astala

Akrobatia

Laura Kiiskilä

Dance!, Jazztanssi

Laura Yli-Arvela

Äijäjooga

Mari Jaatinen

Pumppi, HIIT syke

Mari Sonck

Zumba®, Zumba® Step

Marika Kumlander

Step, Flow Harmony

Maritza Engström

Barre Fusion, Bike Basic, FitYoga, Vesijumppa

Marre Ruotsalainen

Matti Nikama

Boffaus

Mira Niemi

Mindfulness ja jooga stressinhallinnan tukena -kurssi

Nelli Hyvärinen

Karate

Patrick Selänniemi

Kuplafutis

Reima Välimäki

Aikido

Ronnie Snellman

Capoeira

Saara Hallama

DanceFit, Pumppi, RVP, Combat

Sanna Nerjanto

Show Burlesque

Sanni Zenger

Niska-selkä, Yogalates, Pilates

Sarianna Jakobsson

Ryhtiä rankaan, Bike Iisi, Bike Basic, Foam Roller, Iisitreeni, Pilates

Sofia Pelo

Vinyasa Flow

Svetlana Johansson

Bike Basic, Body, Step, Pumppi, Saunayoga

Taina Luukkonen

POUND®

Tane Nguyen

Kuntosaliohjaus

Timo Müller

Karate

Timo-Juhani Hirvikangas

Lukkopaini

Ville Leppänen

Parkour

Zuzana Kyppö