Hyppää sisältöön

Liikunta-aikataulu

Kevään liikunta-aikataulu on voimassa 8.1.-29.4.2024. Voit suodattaa liikunta-aikataulua haluamasi liikuntapaikan, tuntikategorian tai viikonpäivän mukaan.

Kesän liikunta-aikataulu julkaistaan huhtikuun puolivälissä. Kesäkaudella järjestetään ohjattuja tunteja ja palloiluvuoroja 2.5.–16.6. välisenä aikana.

Liikuntapaikat

Educarium liikuntasali  |  Educarium voimistelusali  |  Sport Sirkka  |  Iskeri  |  Muut

Tuntikategoriat

Viikonpäivät

Educarium liikuntasali

Maanantai

19:00 - 19:50

Kehonhuolto

Kehonhuolto 1

Iiris Mäntymaa

Tiistai

19:00 - 19:50

Flow Harmony

Kehonhuolto 2

Marika Kumlander

Keskiviikko

Ei liikuntavuoroja.

Torstai

17:00 - 17:50

Ryhtiä rankaan

Kehonhuolto 1

Iina Ryhtä

Perjantai

16:00 - 16:50

Syvävenyttely

Kehonhuolto 1

Anna Lilja

Lauantai

11:00 - 11:50

FitYoga

Kehonhuolto 2

Svetlana Johansson

Sunnuntai

Ei liikuntavuoroja.

Educarium voimistelusali

Maanantai

Ei liikuntavuoroja.

Tiistai

Ei liikuntavuoroja.

Keskiviikko

Ei liikuntavuoroja.

Torstai

Ei liikuntavuoroja.

Perjantai

Ei liikuntavuoroja.

Lauantai

Ei liikuntavuoroja.

Sunnuntai

Ei liikuntavuoroja.

Sport Sirkka

Maanantai

15:00 - 15:50

Power-jooga englanniksi

Kehonhuolto 2

Anna Batrouni

16:45 - 17:50

Yin-jooga

Kehonhuolto 1

Kati Saarinen

Tiistai

08:00 - 08:50

Kehonhuolto

Kehonhuolto 2

Svetlana Johansson

15:00 - 15:50

Pilates

Kehonhuolto 2

Sarianna Jakobsson

18:00 - 18:50

Ryhtiä rankaan

Kehonhuolto 1

Heta Laitinen

Keskiviikko

14:00 - 14:50

Vinyasa-jooga ruotsiksi

Kehonhuolto 3

Ella Poutiainen

16:00 - 16:50

Pilates

Kehonhuolto 2

Rosaliina Vannesluoma

19:10 - 20:00

Kehonhuolto

Kehonhuolto 2

Saara Hallama

Torstai

15:00 - 15:50

FasciaMethod

Kehonhuolto 1

Rosaliina Vannesluoma

19:00 - 19:50

Hathajooga

Kehonhuolto 1

Anni Singh

Perjantai

15:00 - 15:50

Hathajooga

Kehonhuolto 1

Kati Saarinen

Lauantai

11:15 - 12:05

Kehonhuolto

Kehonhuolto 2

Siiri Kaarisalo

Sunnuntai

16:00 - 16:50

YogaLates

Kehonhuolto 2

Sanni Zenger-Roininen

17:45 - 18:35

Syvävenyttely

Kehonhuolto 1

Tero Haapasalmi

Iskeri

Maanantai

17:15 - 18:05

Henkilökunta Ryhtiä rankaan

Kehonhuolto 1

Anna Lilja

18:25 - 19:15

FitYoga

Kehonhuolto 2

Pertsa Ylä-Outinen

Tiistai

Ei liikuntavuoroja.

Keskiviikko

Ei liikuntavuoroja.

Torstai

15:00 - 15:50

M-Circuit®

Kehonhuolto 3

Jarkko Mäkinen

Perjantai

Ei liikuntavuoroja.

Lauantai

Ei liikuntavuoroja.

Sunnuntai

Ei liikuntavuoroja.

Muut

Maanantai

Ei liikuntavuoroja.

Tiistai

Ei liikuntavuoroja.

Keskiviikko

Ei liikuntavuoroja.

Torstai

Ei liikuntavuoroja.

Perjantai

Ei liikuntavuoroja.

Lauantai

Ei liikuntavuoroja.

Sunnuntai

Ei liikuntavuoroja.